ЛЬВІВСЬКИЙ ФОРУМ
Вівторок, 30.04.2024, 22:54
Ви увійшли якГість | ГрупаГості" | RSS
"
Сайт  Повідомити друзям про ЛЬВІВСЬКИЙ ФОРУМ     [ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
ЛЬВІВСЬКИЙ ФОРУМ » Здоровя » Все інше » Отдых и здоровье
Отдых и здоровье
ospeonsДата: Неділя, 10.03.2024, 15:40 | Повідомлення # 16
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Я давно интересовался школой Рейки https://silkwayreiki.com/ и медитацией, и, наконец, решил попробовать онлайн-курсы от Дмитрия Агароняна. И я не пожалел о своем выборе! Каждый урок - это настоящее погружение в мир энергии и целительства. Я чувствую себя более спокойным и сбалансированным уже после нескольких занятий. Рекомендую всем, кто ищет путь к внутренней гармонии!
 
cutmyhairssДата: Вівторок, 12.03.2024, 20:09 | Повідомлення # 17
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Это интересный вариант, и я обязательно его обдумаю для себя. Спасибо, что поделились.
 
viktorovnauliana711Дата: Понеділок, 15.04.2024, 16:39 | Повідомлення # 18
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Мене цікавить відновлення після інсульту, куди звернутися можна?
 
HzBoyДата: Понеділок, 15.04.2024, 16:44 | Повідомлення # 19
Полковник
Група: Пользователи
Повідомлень: 154
Репутація: 0
Статус: Offline
Після інсульту відновлюватися дуже складно, але завдяки професіоналізму лікарів та підтримці від родичів я відчуваю, що крок за кроком наближаюся до повного відновлення. Візити до Джерела Лайф стали для мене справжнім відкриттям: тут пропонуються не лише сучасні методи лікування, але й підтримка психологів та фізіотерапевтів, що надає мені впевненості у своїй здатності до одужання. Якщо вас цікавить реабілітація хворих після інсульту в Одесі https://www.djerelo.life/fizychn....insultu я рекомендую цей центр всім, хто потребує якісного та комплексного відновлення!
 
ЛЬВІВСЬКИЙ ФОРУМ » Здоровя » Все інше » Отдых и здоровье
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024