ЛЬВІВСЬКИЙ ФОРУМ
П`ятниця, 17.05.2024, 17:21
Ви увійшли якГість | ГрупаГості" | RSS
"
Сайт  Повідомити друзям про ЛЬВІВСЬКИЙ ФОРУМ     [ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
ЛЬВІВСЬКИЙ ФОРУМ » Про Львів » Цікавинки Львова » Де замовити смачну піцу у Львові?
Де замовити смачну піцу у Львові?
alfamir700Дата: Субота, 03.02.2024, 15:21 | Повідомлення # 1
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Привіт, львів'яни. Їду у ваше місто на наступні вихідні. Порадьте мені, де у вас в місті найкраща піцерія? Я за хорошою піцою готовий їхати хоч на край світу biggrin
 
ofilimonov085Дата: Неділя, 04.02.2024, 15:19 | Повідомлення # 2
Сержант
Група: Пользователи
Повідомлень: 36
Репутація: 0
Статус: Offline
На край світу не треба їхати. У Львові має бути гарна піцерія. Не пам'ятаю назви, але бував та куштував.
 
alanasoboleva086Дата: Понеділок, 05.02.2024, 10:54 | Повідомлення # 3
Сержант
Група: Пользователи
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Знаю, куди вам порадити сходити. MA Pizza у Львові https://mamabook.com.ua/ma-pizz....u-pitsu — це найкраща піцерія. Тут великий вибір піци та не тільки, вигідні акційні пропозиції та швидке доставлення по місту. На замовлення самовивозом також діє знижка. Переходьте на сайт та обирайте все, що сподобається. Впевнена, що ви будете дуже задоволені.
 
IrochkaДата: Субота, 04.05.2024, 10:56 | Повідомлення # 4
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
ви знаєте скільки у Львові буваю і неразу не замовляла доставку, а навпаки люблю вийти в місто прогулятися там красиво і багато закладів де можно скуштувати піцу, може ви там собі по смаку щось якраз знайдете та підберете
 
ЛЬВІВСЬКИЙ ФОРУМ » Про Львів » Цікавинки Львова » Де замовити смачну піцу у Львові?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024