ЛЬВІВСЬКИЙ ФОРУМ
П`ятниця, 17.05.2024, 18:04
Ви увійшли якГість | ГрупаГості" | RSS
"
Сайт  Повідомити друзям про ЛЬВІВСЬКИЙ ФОРУМ     [ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
ЛЬВІВСЬКИЙ ФОРУМ » ПОБУТОВІ ПОСЛУГИ » Все інше » Поставити невеликий будинок
Поставити невеликий будинок
ChekДата: Вівторок, 09.04.2024, 18:26 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 10
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу собі поставити невеличкий будинок на окраїні села, ближче до природи, щоб мати можливість відпочити від міського життя і насолодитися самотністю. Адже так рідко випадає можливість просто побути в спокої.
 
MedvedДата: Вівторок, 09.04.2024, 18:33 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 10
Репутація: 0
Статус: Offline
Після 35 років я теж захотів мати таке місце, де я зможу відпочити від міста. Адже життя у постійному русі дуже виснажує і просто потрібно час від часу залишатися на самоті або навіть збиратися із друзями, але десь далеко від міста. Зважаючи на те, що у нас в області є чудові села, де можна недорого купити ділянку, я так і зробив два роки тому. На ділянці зробив заливку і поставив модульний будинок BARN LUX 36 https://moduldom.com.ua/uk/houses/modulnyj-dom-94/ . Дуже класно, що все це я зробив за два місяці. Зараз маю таке місце, яке хочете облаштувати і ви. Тож можете скористатися моїм досвідом. 
Прикріплення: 1301912.jpg (230.0 Kb)
 
ChekДата: Вівторок, 09.04.2024, 18:36 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 10
Репутація: 0
Статус: Offline
Дійсно класна ідея. Напевне я нею скористаюся. Чесно кажучи, мені навіть таке на думку не приходило. Виходить, якщо зараз все розпочати, то можна до середини літа поставити такий будинок, круто)
 
ЛЬВІВСЬКИЙ ФОРУМ » ПОБУТОВІ ПОСЛУГИ » Все інше » Поставити невеликий будинок
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024