ЛЬВІВСЬКИЙ ФОРУМ
Вівторок, 23.04.2024, 13:52
Ви увійшли якГість | ГрупаГості" | RSS
"
Сайт  Повідомити друзям про ЛЬВІВСЬКИЙ ФОРУМ     [ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
ЛЬВІВСЬКИЙ ФОРУМ » Харчі » Екзотика » Чим годувати ципяток? (але я не хочу з них бройлєрів робити)
Чим годувати ципяток?
goodwinearthmakerДата: Субота, 27.11.2021, 18:16 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 16
Репутація: 1
Статус: Offline
доброго вечора. Захотілося шось мені відчути того смаку, як у дитинстві - курча Табака (чи Тапака) одного разу в житті тільки смакував доброго. Бульйону курячого або курку гріль - вже не пам'ятаю, коли ми це їли ще справжнє. Отож, взяв себе за бороду, підготував приміщення і зараз хочу купити справжніх курчат, з елітною фамілією. Хто розуміє, про що я - підкажіть, чим годуєте малят, щоб були здорові?
 
dornf4244Дата: Неділя, 28.11.2021, 23:38 | Повідомлення # 2
Сержант
Група: Пользователи
Повідомлень: 34
Репутація: 1
Статус: Offline
Доброго вечора! Наполегливо рекомендую використовувати комбікорм, але не дешевий, а справжній, з вітамінами та мінералами - усе як належить. Тоді:
а) курчата будуть рости швидше
б) вони будуть рости здорові

і це усе окрім жартів, на повному серйозі гарантую Вам, що при правильно збалансованому харчуванні Ви отримаєте результати набагато потужніші, ніж Ви годували б птицю звичайною їжею. І м'ясо такої птиці куди приємніше та корисніше.

Купити комбікорм преміум-класу можна у будь-якому магазині або ж відділі для фермерства. Я від себе рекомендую Вам використовувати AVA UNI оскільки особисто мала змогу бачити результати подібного доглядання.

Прикріплення: 0907041.png (64.5 Kb)


Повідомлення відредагував dornf4244 - Вівторок, 30.11.2021, 22:53
 
ЛЬВІВСЬКИЙ ФОРУМ » Харчі » Екзотика » Чим годувати ципяток? (але я не хочу з них бройлєрів робити)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024