ЛЬВІВСЬКИЙ ФОРУМ
Неділя, 05.05.2024, 11:33
Ви увійшли якГість | ГрупаГості" | RSS
"
Сайт  Повідомити друзям про ЛЬВІВСЬКИЙ ФОРУМ     [ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
ЛЬВІВСЬКИЙ ФОРУМ » Здоровя » Профілактика » Жіноче здоров'я
Жіноче здоров'я
mary189Дата: Неділя, 12.11.2023, 19:53 | Повідомлення # 1
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Ви знали, виявляється за кольором крові у період менструації можна визначити у якій фазі ви знаходитесь? Я дізналась про це у даній статті https://cyclodynon.com.ua/ua/misyachni-temnogo-koloru-shho-cze/ . До речі, темний колір виділень у період місячних може бути як показником норми так і паталогією. Прислухайтесь до свого організму та не нехтуйте рекомендаціями фахівців.
 
IrochkaДата: Вівторок, 12.03.2024, 14:02 | Повідомлення # 2
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, колір крові під час менструації може допомогти визначити, в якій фазі вашого циклу ви знаходитесь. Зазвичай, колір крові може вказати на такі речі:

1. **Перший день**: Зазвичай перший день менструації характеризується більш інтенсивним відтінком червоної крові. Це означає, що ваш рівень естрогену найнижчий і ви починаєте новий цикл.

2. **Середина циклу**: Під час цього періоду кров може стати рожевим або світло-коричневим. Це може вказувати на зміну кількості виділень, оскільки кров може змішуватися з слизом шийки матки.

3. **Кінець циклу**: У кінці менструації кров може стати темнішого кольору - коричневою або навіть чорною. Це може бути пов'язано з тим, що кров витікає повільніше та окислюється на поверхні, перш ніж вона покине ваше тіло.

Важливо зауважити, що кожне тіло унікальне, і кольори крові можуть варіюватися в різних людей. Якщо ви маєте питання або непокоїться про будь-які зміни в вашому циклі, краще проконсультуватися з лікарем або гінекологом.
 
miroslavakot628Дата: Понеділок, 25.03.2024, 12:31 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
Ого, цікаво, не знала про це. Дякую, що поділилися інформацією  smile
 
ЛЬВІВСЬКИЙ ФОРУМ » Здоровя » Профілактика » Жіноче здоров'я
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024