ЛЬВІВСЬКИЙ ФОРУМ
Вівторок, 30.04.2024, 09:34
Ви увійшли якГість | ГрупаГості" | RSS
"
Сайт  Повідомити друзям про ЛЬВІВСЬКИЙ ФОРУМ     [ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
ЛЬВІВСЬКИЙ ФОРУМ » Про Львів » Все інше » Товари для в'язання
Товари для в'язання
natakagloДата: Вівторок, 20.09.2022, 14:16 | Повідомлення # 1
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть де можна купити маркери петель? Можливо хтось може підказати недорогий магазин товарів для в'язання.
 
margaritka7445Дата: Вівторок, 20.09.2022, 19:48 | Повідомлення # 2
Сержант
Група: Пользователи
Повідомлень: 33
Репутація: 0
Статус: Offline
В спеціальних магазинах подивіться, там де все для в'язання. можна в інтернет магазинах глянути
 
katerinapetrikaДата: Середа, 21.09.2022, 12:56 | Повідомлення # 3
Сержант
Група: Пользователи
Повідомлень: 23
Репутація: 0
Статус: Offline
На олх чи в інтернет-магазинах, просто наберіть в пошуку. Можливо продаються в магазинах товарів для в'язання
 
matveevalesinkaДата: Середа, 21.09.2022, 15:34 | Повідомлення # 4
Сержант
Група: Пользователи
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Offline
Ось в інтернет-магазині можна глянути https://vdala-pryazha.com/markeri-petel/ у них є в продажі і досить недорого, там ціна за набір. Доставка швидка, можна купити будь-які товари для в'язання. Асортимент магазину широкий, вибір хороший.
 
nataliplotnikovaseoДата: Середа, 31.05.2023, 16:08 | Повідомлення # 5
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Пошукайте тут: https://merezhka.com.ua/catalog/vse-dlya-vyazannya-i-valyannya. Мережка - великий офлайн та онлайн магазин товарів для вишивки, рукоділля, в тому числі й для в'язання. Знаходиться у Львові, район Форума.
 
linalineva7Дата: Субота, 19.08.2023, 09:41 | Повідомлення # 6
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 73
Репутація: 0
Статус: Offline
Де краще всього купувати бісер для рукоділля? Я вже давно займаюсь рукоділлям і для мене важливо мати найкращі матеріали. Зараз на ринку безліч магазинів і онлайн-платформ, але я хочу знайти надійне місце, де я зможу знайти високоякісний бісер по вигідній ціні. Можливо, хтось порадить хороший магазин або веб-сайт, де великий вибір кольорів і форм бісеру.
 
valetka583Дата: Субота, 19.08.2023, 09:52 | Повідомлення # 7
Сержант
Група: Пользователи
Повідомлень: 28
Репутація: 0
Статус: Offline
Рекомендую заглянути на сайт чудового магазину рукоділля з великим асортиментом якісних товарів. Тут ви знайдете різноманітний бісер усіх кольорів і розмірів, що задовольнить навіть найвибагливішого рукодільника. Крім того, у магазині рукоділля Carisma https://carisma.ua/ завжди можна розраховувати на високу якість продукції та професійну консультацію. Тут також пропонуються різноманітні акції та знижки, що ще більше заохочує здійснювати свої покупки саме тут.
 
kykanaslivaДата: Неділя, 14.04.2024, 12:19 | Повідомлення # 8
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 57
Репутація: 0
Статус: Offline
Недавно увлеклась вязанием, но столкнулась с проблемой выбора качественной пряжи. В магазинах моего города выбор ограничен, а качество оставляет желать лучшего. Хочу найти интернет-магазин, где могла бы заказать пряжу хорошего качества с доставкой. Важно, чтобы ассортимент был широк и цены адекватны.
 
lermontovlermikДата: Неділя, 14.04.2024, 12:21 | Повідомлення # 9
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 66
Репутація: 0
Статус: Offline
Я тоже столкнулась с подобной проблемой и после долгих поисков нашла замечательный интернет-магазин "Моя пряжа", который полностью удовлетворил все мои требования к качеству и ассортименту. Особенно хочу выделить их коллекцию ярнарт маршмеллоу https://moyapryazha.com/ru/yarnart-marshmallow-ru - пряжа там просто восхитительная! Мягкая, качественная, с красивой текстурой, что особенно важно для создания уютных вещей. В магазине представлен широкий ассортимент цветов, что позволяет реализовывать самые смелые идеи в вязании. При этом цены вполне адекватные, и постоянно проводятся акции и распродажи, что делает покупку ещё более приятной. Очень порадовала оперативность обработки заказов и скорость доставки.
 
ЛЬВІВСЬКИЙ ФОРУМ » Про Львів » Все інше » Товари для в'язання
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024