ЛЬВІВСЬКИЙ ФОРУМ
Четвер, 19.09.2024, 03:31
Ви увійшли якГість | ГрупаГості" | RSS
"
Сайт  Повідомити друзям про ЛЬВІВСЬКИЙ ФОРУМ     [ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Технічне обслуговування для сельхоз техніки
sasharivantevДата: Четвер, 26.03.2020, 21:36 | Повідомлення # 1
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Усім доброго дня. Підкажіть будьласка, де у Львівській області можно провести технічне обслугововання телескопічного погрузчика Manitou MLT 735? Наша фірма закупила у минулому році дві таких машини, а тепер потрібно провести сезонне ТО. Та й взагалі потрібно постійний технічний огляд проводите. Підкажіть до кого звернутися краще з приводу цього питання? Дякую за поради.
 
pachagaevДата: Четвер, 26.03.2020, 21:41 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 18
Репутація: 0
Статус: Offline
Та подивіться в інтернеті, хіба це проблема знайти у Львові станцію технічного забеспечення таких тракторів? Я думаю Ви знайдете, якщо добре пошукаєте в інтернеті. Зараз все через мережу робиться, тим більш під час карантину.
 
mbelousova07Дата: Четвер, 26.03.2020, 21:41 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 19
Репутація: 0
Статус: Offline
Забейте в поисковике Техническое обслуживание спецтехники Manitou во Львове и Львовской области, найдете! Я, только что, нашла ради интереса. Компания называется универсал сервис Украина, во Львове есть их представительство, там есть и адрес и вся необходимая информация.
 
niaminvenДата: Четвер, 26.03.2020, 21:44 | Повідомлення # 4
Сержант
Група: Пользователи
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
Добрий день. Я вже шість років маю справу з сільскогосподарскою технікою. В мене техніка в основному Джон Дір. Вся моя техніка на протязі шести років проходить технічне обслугововання в сервісній компаніі Універсал Сервіс Україна. Проводжу в них усі планові та сезонні технічні огляди та ремонти. Я дуже задоволений їхнім сервісом та взагалі їх роботою і вам раджу звернутися до них. Ось тримайте посилання на їх сайт https://servua.com/tekhnicheskoe-obsluzhivanie-spetstekhniki-manitou/ Звертайтесь, там є усі контакти. Це дуже надійна контора, не підводили ні разу. Успіхів Вам.

Повідомлення відредагував niaminven - Четвер, 26.03.2020, 21:44
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024