ЛЬВІВСЬКИЙ ФОРУМ
Вівторок, 30.04.2024, 05:01
Ви увійшли якГість | ГрупаГості" | RSS
"
Сайт  Повідомити друзям про ЛЬВІВСЬКИЙ ФОРУМ     [ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
ЛЬВІВСЬКИЙ ФОРУМ » Про Львів » Все інше » Вибір виробника жіночого одягу
Вибір виробника жіночого одягу
bolshechem_zhiznДата: Понеділок, 22.01.2024, 20:55 | Повідомлення # 1
Сержант
Група: Пользователи
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Де купити стильний жіночий одяг в українському стилі? Шукаю яскраві образи, щоб підкреслити свою національну приналежність і вираженість. Можливо, ви знаєте місце, де можна знайти унікальні речі, що відзначаються традиційним українським дизайном. Це може бути як магазин, так і онлайн-платформа. Буду вдячна за поради та рекомендації!
 
cocacolaДата: Понеділок, 22.01.2024, 20:56 | Повідомлення # 2
Сержант
Група: Пользователи
Повідомлень: 22
Репутація: 0
Статус: Offline
В мене також є цікавість до української моди, тому це питання мене зацікавило. Може, хтось знає невеличкі ательє або бренди, які створюють ексклюзивний жіночий одяг, і вони мають виражений український стиль? Цікаво випробувати щось нове і підтримати вітчизняних дизайнерів.
 
akhamsaДата: Понеділок, 22.01.2024, 20:56 | Повідомлення # 3
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 56
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж шукаю подібне із задоволенням приєднаюсь до пошуку стильних українських образів. Може, в когось є власний досвід покупок чи вже є улюблені магазини? Чула, що українські бренди активно розвиваються, і це захоплює. Буду вдячна за будь-яку вказівку чи пораду.
 
bitehДата: Понеділок, 22.01.2024, 20:57 | Повідомлення # 4
Сержант
Група: Пользователи
Повідомлень: 31
Репутація: 0
Статус: Offline
Рекомендую вам звернутися до Крамниці вишитого одягу, яка стала для мене справжнім відкриттям. У цьому невеликому атмосферному магазині ви не лише знайдете неймовірно стильний жіночий одяг https://kram.kr.ua/zinki/ в українському стилі, а й зануритесь в чарівну атмосферу вітчизняного національного мистецтва.
Вас приємно вражає різноманіття вишитих виробів, представлених в асортименті. Тут можна знайти не лише класичні вишиванки з традиційними візерунками, але й стильні варіанти, які легко доповнять ваш гардероб у будь-якому сезоні.
Що вражає ще більше - це увага до деталей та використання тільки високоякісних матеріалів. Кожен елемент одягу виготовлений з любов'ю та професіоналізмом, що гарантує тривале використання та задоволення від покупки.
 
Alexandr3213Дата: Вівторок, 30.01.2024, 17:00 | Повідомлення # 5
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 17
Репутація: 0
Статус: Offline
Спасибо, сонласен
 
grukoedovДата: Середа, 03.04.2024, 19:49 | Повідомлення # 6
Сержант
Група: Пользователи
Повідомлень: 27
Репутація: 0
Статус: Offline
А мене цікавить верхній одяг
 
alanasoboleva086Дата: Субота, 06.04.2024, 14:36 | Повідомлення # 7
Сержант
Група: Пользователи
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, дуже рекомендую жіночі куртки https://braggart.ua/ua/kurtki-zhinochi/ від BRAGGART, якість чудова. Чоловіки також можуть обрати тут одяг з чоловічого асортименту. По товарах є опис, фото, рекомендації по догляду та вказано на який температурний режим підійде куртка. А саме зараз ви маєте можливість купити товари за привабливими цінами, бо триває великий розпродаж.
 
ЛЬВІВСЬКИЙ ФОРУМ » Про Львів » Все інше » Вибір виробника жіночого одягу
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024