ЛЬВІВСЬКИЙ ФОРУМ
Вівторок, 30.04.2024, 03:33
Ви увійшли якГість | ГрупаГості" | RSS
"
Сайт  Повідомити друзям про ЛЬВІВСЬКИЙ ФОРУМ     [ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
ЛЬВІВСЬКИЙ ФОРУМ » Про Львів » Все інше » Одяг для годування
Одяг для годування
la2217596Дата: Неділя, 07.04.2024, 12:20 | Повідомлення # 1
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Я нещодавно стала мамою і можу сказати, що це все не так просто, як показують у фільмах, як мінімум складно підібрати одяг, в якому буде дійсно зручно. Дівчата, хто де для себе купував одяг для годування малечі? Бо все, що мені зустрічається на шляху має не стильний вигляд. Буду вдячна вам за поради.
 
viktorovnauliana711Дата: Неділя, 07.04.2024, 12:26 | Повідомлення # 2
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу розповісти про свій досвід покупки одягу для годування https://jenis.ua/odjag-dlja-goduvannja/ у магазині Jenis. Вже довгий час шукала комфортний та модний одяг, який би відповідав моїм потребам. Після відвідання онлайн магазину Jenis я знайшла саме те, що мені потрібно. Їхня колекція для годуючих мам вражає своєю різноманітністю та якістю матеріалів. Ще більше мене порадували ціни, які були набагато нижчі, ніж в інших магазинах. Тепер я впевнено можу рекомендувати це місце усім мамам, хто шукає якісний одяг за доступними цінами.
 
olkamaslova761Дата: Неділя, 07.04.2024, 12:30 | Повідомлення # 3
Сержант
Група: Пользователи
Повідомлень: 32
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий магазин, неодноразово чула про нього та коли була вагітна, то купувала тут трусики та іншу білизну.
 
ЛЬВІВСЬКИЙ ФОРУМ » Про Львів » Все інше » Одяг для годування
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024