ЛЬВІВСЬКИЙ ФОРУМ
Субота, 18.05.2024, 07:44
Ви увійшли якГість | ГрупаГості" | RSS
"
Сайт  Повідомити друзям про ЛЬВІВСЬКИЙ ФОРУМ     [ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
ЛЬВІВСЬКИЙ ФОРУМ » Здоровя » Все інше » Дівчата, які знаєте рецепти краси
Дівчата, які знаєте рецепти краси
OksiKДата: Неділя, 24.01.2021, 14:23 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 14
Репутація: 0
Статус: Offline
Красуні, є якісь рецептикраси, якими ви можете поділитися на форумі? Розкривайте свої секрети в
коментарях. Думаю, їх буде корисно дізнатися не тільки мені, а й іншим
форумчанам. Спасибі всім, хто поділиться рецептами краси і здоров'я.
 
alvianghontsa74Дата: Неділя, 24.01.2021, 14:41 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 10
Репутація: 0
Статус: Offline
OksiK, тут є рецептикраси — https://pani.best/retsepty-krasy-z-internetu-chy-mozhna-im-viryty/, вони допоможуть залишатися завжди красивою і привабливою для чоловіків. У
матеріалі є рекомендації косметологів, як:

- видаляти макіяж оливковоюолією і прибирати темні кола навколо очей за допомогою кави;

- боротися за допомогоюрисової води з розширеними порами і усувати відмерлі частинки шкіри шкіркою
бананів;

- вибілювати зуби полуницеюі освіжати перекисом водню шкіру обличчя;

- усувати за допомогоючайних пакетиків набряки під очима і зволожувати молоком шкіру;

- прибирати за допомогоюактивованого вугілля чорні крапки на обличчі, зволожувати і підживлювати
вазеліном шкіру;

- за допомогою вітамінівзберігати молодість шкіри обличчя і тіла.

Ці рецепти краси будутьактуальними для жінок, які дбають про здоров'я і постійно доглядають за собою.
 
kofmannikolДата: Понеділок, 15.02.2021, 17:22 | Повідомлення # 3
Сержант
Група: Пользователи
Повідомлень: 21
Репутація: 0
Статус: Offline
Я делаю маски с гелем алоэ, они хорошо увлажняют и повышают тонус кожи
 
madamДата: Вівторок, 27.07.2021, 19:17 | Повідомлення # 4
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 18
Репутація: 0
Статус: Offline
Какие-то очень сомнительные советы выше дали. Клубникой отбеливать зубы вредно, эмаль можно испортить и результата все равно это не даст, есть современные проверенные методики. И зачем освежать кожу перекисью водорода?? А под глаза кофе наносить? Или вазелином мазать кожу? Каменный век какой-то, ну правда. Вы корейской косметикой когда-нибудь пользовались? Там есть отличные средства и от черных точек, и для скатки, пилинги разные, сыворотки и маски для увлажнения и питания кожи, средства от кругов под глазами, для осветления кожи. И главное, они все совершенно безопасные и работают. И купить корейскую косметику проще простого, я через интернет заказываю https://newskin.com.ua/ Не нужно портить свою кожу
 
KriginaДата: Вівторок, 27.07.2021, 19:20 | Повідомлення # 5
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 14
Репутація: 0
Статус: Offline
да, действительно, советы как будто из старого советского журнала, вы правы) А кстати, гель алое на лето для меня тоже мастхев. Он и увлажняет отлично, и от ожогов после загара хорошо успокаивает кожу. Отличная вещь. А еще пантенол, я им даже вместо крема для лица часто пользуюсь
 
ЛЬВІВСЬКИЙ ФОРУМ » Здоровя » Все інше » Дівчата, які знаєте рецепти краси
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024