ЛЬВІВСЬКИЙ ФОРУМ
Неділя, 05.05.2024, 13:35
Ви увійшли якГість | ГрупаГості" | RSS
"
Сайт  Повідомити друзям про ЛЬВІВСЬКИЙ ФОРУМ     [ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
ЛЬВІВСЬКИЙ ФОРУМ » Навчання » Все інше » Курси програмування
Курси програмування
pechkin-1978Дата: Понеділок, 15.08.2022, 11:43 | Повідомлення # 1
Сержант
Група: Пользователи
Повідомлень: 36
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня! Хочу спитатися, є такі хто самостійно навчився програмувати? З чого ви починали? Або підкажіть якись якісні курси. Дякую
 
vasya195Дата: Понеділок, 15.08.2022, 11:56 | Повідомлення # 2
Сержант
Група: Пользователи
Повідомлень: 26
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата pechkin-1978 ()
Доброго дня! Хочу спитатися, є такі хто самостійно навчився програмувати? З чого ви починали? Або підкажіть якись якісні курси. Дякую

Як то кажуть, дорогу здолає той, хто йде. Нічого немає неможливого. Якщо є нахнення та бажання можна все здолати. Для початку я би ознайомився з вводними як самому навчитися програмувати https://java.lviv.ua/5-sposobiv-yak-samomu-navchytysya-programuvaty
Існує декілький алгоритм. Для початку треба вибрати мову програмування, настроїтися на те, що цьому заняттю треба бути виділяти достатньо часу, можна пошукати безкоштовні курси. Тобто повністю полинути у цей цікавий світ. А якщо треба звернутися до спеціалістів в цьому питанні, щоб розставили всі незрозумілі крапочки на і.
 
vikahozhДата: П`ятниця, 28.10.2022, 16:13 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Привіт! Так, це питання до мене) Програмую я дуже мало, я айті проджект менеджер — тож більше маю інші задачі. Але загалом можу. Отримати роботу у цій сфері мені допомогли курси від студпоінту https://stud-point.com/. Спочатку думала уникнути курсів взагалі, але швидко стало зрозуміло, що без рядка у резюме з якісними курсами нічого у мене не вийде. Тоді звернула увагу на їх курс по софт скілах для програмістів. Привабило, що у ньому вони обіцяли допомогти визначитися із професією в айті, яка найбільше підходить. І дійсно допомогли це зробити! Отримані там навички використовую досі, їх сертифікат і знання зокрема допомогли мені отримати перший оффер і згодом я проходила не одні дорожчі курси, які взагалі не поступалися за якістю студпоінту. Тож дуже раджу. Для старту — ідеально.
 
nikolpavcrДата: Субота, 18.02.2023, 13:27 | Повідомлення # 4
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 15
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж хотілось би освоїти Python, потрібно знайти хорошу школу.
 
valeriivanovproДата: Субота, 18.02.2023, 13:30 | Повідомлення # 5
Сержант
Група: Пользователи
Повідомлень: 29
Репутація: 0
Статус: Offline
Багато цікавих курсів по програмуванню ви можете знайти в школі Robot Dreams https://robotdreams.cc/uk Це сучасна освітня платформа, де працюють тільки висококваліфіковані фахівці, які гарантують хороший результат навчання. В результаті ви зможете використовувати отримані знання на практиці практично відразу. Тому не зволікайте, приєднуйтесь до навчання!
 
alfamir700Дата: Четвер, 23.11.2023, 10:19 | Повідомлення # 6
Сержант
Група: Пользователи
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата nikolpavcr ()
Теж хотілось би освоїти Python, потрібно знайти хорошу школу.
Цікаво, чи ви навчались таки? Як у вас зараз справи?
 
ofilimonov085Дата: Середа, 29.11.2023, 10:39 | Повідомлення # 7
Сержант
Група: Пользователи
Повідомлень: 35
Репутація: 0
Статус: Offline
Я хочу навчитись створювати сайти такого масштабу, як, наприклад, Facebook, тому обираю курси програмування PHP https://foxminded.ua/ru/php-1/ в школі Foxminded. Тут можна навчитися всього з нуля, тому що курси підготовлені таким чином, що дозволяють студенту навчатися з азів та дійти до рівня вже досвідченого програміста, котрому ще хочеться щось довчити. Часто це може бути вивчення додаткової мови програмування, як варіант.
 
ЛЬВІВСЬКИЙ ФОРУМ » Навчання » Все інше » Курси програмування
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024