ЛЬВІВСЬКИЙ ФОРУМ
Вівторок, 14.05.2024, 07:13
Ви увійшли якГість | ГрупаГості" | RSS
"
Сайт  Повідомити друзям про ЛЬВІВСЬКИЙ ФОРУМ     [ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
ЛЬВІВСЬКИЙ ФОРУМ » Дозвілля » Все інше » Одяг
Одяг
kosmoslb426Дата: Субота, 02.05.2020, 22:56 | Повідомлення # 1
Сержант
Група: Пользователи
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Привіт форумчани. У мене питання з області осінніх дощів і просто вогкою погоди))) - де можна придбати хороший чоловічий непромокальний костюм, в ідеалі утеплений, але це вже як бонус, раптом знайдемо.
 
zinashilova5Дата: Субота, 02.05.2020, 22:57 | Повідомлення # 2
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
А чем Вас не устраивает покупка в интернете? Я последнее время, и обувь, и одежду и себе и детям покупаю исключительно в интернете. Так как на походы по магазинам у меня времени нет. А так потратила вечер, выбрала себе модель и размер и купила, и всё.
 
lizaliminaДата: Субота, 02.05.2020, 22:58 | Повідомлення # 3
Сержант
Група: Пользователи
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Сейчас, я имею ввиду в период карантина, можно купить вещи только в интернете. Есть много групп в вайберк, или в соцсетях. Вы поищите, я уверенна, что найдете, что вам вам нужно.
 
borisbekarev119Дата: Субота, 02.05.2020, 22:59 | Повідомлення # 4
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 57
Репутація: 0
Статус: Offline
Я тоже последнее время покупаю обувь только в интернете, для меня это удобно. И спортивную обувь Я тоже обожаю для меня это постоянная обувь, независимо от сезона. Вот буквально на днях мне пришли кроссовки с магазина Конфискат https://konfiskat.ua/obuv/zhenshchinam/krossovki_1/ себе купила и мужу. Ассортимент у них хороший, и реально доступные цены. Да и качество товара тоже нисколько не разочаровало.
 
xaliskaxpetrДата: Вівторок, 05.05.2020, 21:49 | Повідомлення # 5
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 11
Репутація: 0
Статус: Offline
Спасибо, посмотрю.
 
ЛЬВІВСЬКИЙ ФОРУМ » Дозвілля » Все інше » Одяг
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024