ЛЬВІВСЬКИЙ ФОРУМ
Понеділок, 20.05.2024, 20:27
Ви увійшли якГість | ГрупаГості" | RSS
"
Сайт  Повідомити друзям про ЛЬВІВСЬКИЙ ФОРУМ     [ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
ЛЬВІВСЬКИЙ ФОРУМ » ПОБУТОВІ ПОСЛУГИ » Все інше » Кухонні меблі на замовлення
Кухонні меблі на замовлення
ignatbalabanДата: Вівторок, 31.08.2021, 15:40 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 13
Репутація: 0
Статус: Offline
Всім привіт, друзі, вирішили з дружиною замінити меблі на кухні, бо ці вже старі, подерті, деяких містах вже деформувалась стільниця, та й вже хочеться чогось нового більш сучасного, бо цій вже близько десяти років. Знайшов я в інтернеті фірму у Львові, яка виготовляє кухні на замовлення по адекватним цінам тут https://gv-kuhni.com.ua/form.php Підкажіть, може хтось робив у них меблі на замовлення, чи задоволені ви їх роботою? Буду дуже вдячний за допомогу!

Повідомлення відредагував ignatbalaban - Вівторок, 31.08.2021, 15:41
 
velerysvДата: Вівторок, 31.08.2021, 15:46 | Повідомлення # 2
Сержант
Група: Пользователи
Повідомлень: 26
Репутація: 0
Статус: Offline
Ой, я не можу так замовляти меблі й не бачити їх, мені треба помацати, погладити які вони на дотик, все ж таки не на один рік берете кухню, а на декілька років.
 
ivanbizbizДата: Вівторок, 31.08.2021, 15:49 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 19
Репутація: 0
Статус: Offline
Ми минулого року замовляли у них свою кухню, теж на замовлення. Дуже добра компанія гарне відношення, добре виконана робота в обговорений час, та дуже гарні ціни, у порівнянні з іншими.
 
machazaethДата: Вівторок, 31.08.2021, 15:54 | Повідомлення # 4
Сержант
Група: Пользователи
Повідомлень: 24
Репутація: 0
Статус: Offline
Я тоже не понимаю как можно покупать мебель, не видя её в жизни, так наверное только мужчины могут. Мне проще пойти в мебельный магазин и выбрать готовый гарнитур.
 
ЛЬВІВСЬКИЙ ФОРУМ » ПОБУТОВІ ПОСЛУГИ » Все інше » Кухонні меблі на замовлення
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024