ЛЬВІВСЬКИЙ ФОРУМ
Субота, 18.05.2024, 17:27
Ви увійшли якГість | ГрупаГості" | RSS
"
Сайт  Повідомити друзям про ЛЬВІВСЬКИЙ ФОРУМ     [ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
ЛЬВІВСЬКИЙ ФОРУМ » Харчі » Все інше » Як надати волоссю більшого об'єму
Як надати волоссю більшого об'єму
dianalapyxovaДата: Понеділок, 23.08.2021, 22:36 | Повідомлення # 1
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Маю дуже рідке волосся, з часом стало ще гірше. Я завжди робила хімію, щоб надати волоссю кращий об"єм. А тепер це не модно. Тому користуюсь  спеціальним шампунем, що збільшує зачіску в об"ємі та феном. Результатом не дуже задоволена. Дівчата, що порадите ?

Повідомлення відредагував dianalapyxova - П`ятниця, 27.08.2021, 17:03
 
fionafilonoДата: Понеділок, 23.08.2021, 22:39 | Повідомлення # 2
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
В вашому випадку дуже важливо правильно підібрати шампунь для тонкого волосся. Я експериментувала, поки не вибрала такий, щоб волосся після миття було м"яким, пишним та блищало. Ще роблю маски для волосся з корінням лопуха.

Повідомлення відредагував fionafilono - П`ятниця, 27.08.2021, 17:04
 
mbelousova07Дата: Понеділок, 23.08.2021, 22:44 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 19
Репутація: 0
Статус: Offline
Я помітила, що фарбоване волосся виглядає ефектніше та укладається краще, тримає форму довше. Я користуюсь фарбою без аміака, тому моє волосся не стає гіршим після фарбування. А ще роблю маски для волосся з цибулі та меду.

Повідомлення відредагував mbelousova07 - П`ятниця, 27.08.2021, 17:29
 
ufimovaaneckaДата: Понеділок, 23.08.2021, 22:49 | Повідомлення # 4
Сержант
Група: Пользователи
Повідомлень: 26
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж все це роблю. Результат дуже добрий. Враховуючи своє тонке волосся,  я почала його підкручувати на термобігуді. Мені  зручно, 10-15 хвилин і зачіска готова. Єкономія часу та грошей, в перукарню не треба бігти. А останнім часом використовую плойку-гофре, донька подарувала. Сенс в тому, що з допомогою насадок можливо  зробити волосся хвилястим. Я роблю це  маленькими щипцями піднімаючи волосся  біля коріння. Спробуйте плойку гофре https://ksuu-store.com.ua/gofre

Повідомлення відредагував ufimovaanecka - П`ятниця, 27.08.2021, 17:30
 
linalineva7Дата: П`ятниця, 26.05.2023, 07:20 | Повідомлення # 5
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 73
Репутація: 0
Статус: Offline
Девочки, где вы покупаете косметику для волос? У меня очень сухие и ломкие кончики, хочу найти какой-то лечебный бальзам или маску. Я уже перепробовала много брендов из магазинов, но ничего не помогает.
 
valetka583Дата: П`ятниця, 26.05.2023, 07:25 | Повідомлення # 6
Сержант
Група: Пользователи
Повідомлень: 31
Репутація: 0
Статус: Offline
Я тоже долго искала эффективную косметику для волос https://acme-color.com/ru/golovna-ru/ , пока не наткнулась на сайт, где есть широкий выбор средств для разных типов волос, а главное - все они наполнены полезными компонентами, которые регенерируют и укрепляют волосы, придают им блеск и гладкость. Я особенно рекомендую обратить внимание на линию, где есть бальзамы, маски и сыворотки, которые помогут вам избавиться от сухости и ломкости. Я сама пользуюсь этой косметикой и очень довольна результатом. Кстати, на сайте часто бывают акции и скидки, так что можете сэкономить на покупке.
 
lermontovlermikДата: Понеділок, 29.05.2023, 20:54 | Повідомлення # 7
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 68
Репутація: 0
Статус: Offline
подскажите пожалуйста, где можно заказать качественные профессиональные краски для волос? Хочу поменять цвет, но не хочу рисковать и пользоваться обычными магазинными красками. Что можете посоветовать?
 
kykanaslivaДата: Понеділок, 29.05.2023, 21:10 | Повідомлення # 8
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 57
Репутація: 0
Статус: Offline
Я бы посоветовала обратить внимание на сайт одного магазина, там расширенный выбор профессиональных красок для волос https://totis.hair/catalog/krasiteli/ . Качество там на высоте, а цены - вполне достойные. Я сама заказывала там неоднократно и всегда была довольна. Все мои клиенты ценят именно качество, вот именно поэтому я и работаю только с таким качественным материалом.
 
ЛЬВІВСЬКИЙ ФОРУМ » Харчі » Все інше » Як надати волоссю більшого об'єму
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024