ЛЬВІВСЬКИЙ ФОРУМ
П`ятниця, 26.04.2024, 09:53
Ви увійшли якГість | ГрупаГості" | RSS
"
Сайт  Повідомити друзям про ЛЬВІВСЬКИЙ ФОРУМ     [ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
ЛЬВІВСЬКИЙ ФОРУМ » Радіофорум radiobazar@at.ua » Все інше » Солидный подарок для сестренки
Солидный подарок для сестренки
forafann01Дата: Середа, 16.02.2022, 21:51 | Повідомлення # 1
Сержант
Група: Пользователи
Повідомлень: 24
Репутація: 0
Статус: Offline
На совершеннолетие для сестренки нужен особенный подарок, память о котором будет сохранена на многие года. На чем остановиться? Чтобы такого особенного взять.
 
AnnetZДата: Четвер, 17.02.2022, 10:12 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Ой, так сложно сказать, нужно смотреть по ее интересам, может она что-то коллекционирует.
 
angelinaditrih3Дата: Четвер, 17.02.2022, 16:35 | Повідомлення # 3
Сержант
Група: Пользователи
Повідомлень: 29
Репутація: 0
Статус: Offline
Идей может быть много, однако я бы остановилась на ювелирном украшении. Это может быть https://www.061.ua/news....mantami золотое кольцо с бриллиантом. Оно не только ассоциируется с помолвкой, но и с неизменной классикой. Такое изделие будет актуально всегда и подойдет под любой случай, наряд и так далее. Так, что подобный подарок должен запомниться наверняка.
 
buzhnoДата: Неділя, 14.08.2022, 09:41 | Повідомлення # 4
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
А что можно подарить сестренке-хозяюшке, из полезностей то что ее порадовало бы и пригодилось?
 
sertengoДата: Неділя, 14.08.2022, 09:51 | Повідомлення # 5
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Лучше спросить что нужно сестре чтобы не было неприятных сюрпризов.
Я сестре дарю то что она сама хочет, предварительно просто напрямую спрошу.
В этом году она захотела промышленную сушарку для овощей и фруктов https://bt.rozetka.com.ua/fruit_v....hlennie  вот такую для нее я и нашла.
Посидела несколько вечеров в интернете, почитала отзывы о той или иной модели, все изучила и заказала ей самую вместительную и  самую мощную сушарку что была в магазине. Сестра довольна, сможет теперь заготовить всего впрок.


Повідомлення відредагував sertengo - Неділя, 14.08.2022, 09:52
 
tsvradioДата: Неділя, 14.08.2022, 13:15 | Повідомлення # 6
Сержант
Група: Пользователи
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
а сколько лет сестренке?
 
alinkabreninaДата: Субота, 19.11.2022, 13:43 | Повідомлення # 7
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Выбрали подарок? Что купили?
 
juliaantonova890078Дата: Субота, 19.11.2022, 13:57 | Повідомлення # 8
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Offline
А как насчет духов на подарок ? Как по мне, это всегда уместный вариант и очень часто именно духи или вкусный парфюм - это всегда лучший подарок . Я себе заказала у Рarfumcity agent provocateur aphrodisiaque https://parfumcity.com.ua/product....-70-ml- и не могу нарадоваться ароматом. Ознакомьтесть, у них представлен очень много вкусных и отличных вариантов, на подарок гарантированно что-то хорошее подберете .
 
bronislaw_abramovichДата: Понеділок, 30.10.2023, 11:09 | Повідомлення # 9
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 13
Репутація: 0
Статус: Offline
Я сестрі хочу подарувати гарну картину, а вірніше друк її сімейної фотографії на полотні) Вона такий подарунок оцінить 100%) Шукаю тепер де замовити якісний друк
 
herman_brookerДата: Вівторок, 21.11.2023, 21:45 | Повідомлення # 10
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 15
Репутація: 0
Статус: Offline
Прекрасна ідея подарувати вашій сестрі друк сімейної фотографії на полотні. Даний подарунок завжди набуває особливого значення та цінності. Для якісного друку рекомендую звернутися до Art Gifts. Art Gifts спеціалізується на створенні вишуканих та якісних друків на полотні. Їхні послуги дозволяють вам перетворити звичайну фотографію в справжнє мистецтво, яке буде радувати вашу сестру протягом багатьох років. На сайті https://art-gifts.com.ua/art-canvas/ ви зможете легко завантажити фотографію, яку бажаєте надрукувати, і вибрати розмір полотна. Їхні фахівці гарантують високу якість друку і використання високоякісних матеріалів, які забезпечать стійкість та яскравість кольорів.
 
ЛЬВІВСЬКИЙ ФОРУМ » Радіофорум radiobazar@at.ua » Все інше » Солидный подарок для сестренки
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024