ЛЬВІВСЬКИЙ ФОРУМ
Субота, 11.05.2024, 14:29
Ви увійшли якГість | ГрупаГості" | RSS
"
Сайт  Повідомити друзям про ЛЬВІВСЬКИЙ ФОРУМ     [ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
ЛЬВІВСЬКИЙ ФОРУМ » ПОЗА ЛЬВОВОМ » Все інше » Зниклі безвісти діти (Я хочу підняти тему зниклих безвісти дітей)
Зниклі безвісти діти
UkrPoiskDeteiДата: Четвер, 25.10.2012, 12:15 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: впевнені
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Я хочу підняти тему зниклих безвісти дітей, нажаль ця тема в Україні замовчується, а між тим з кожним роком кількість зниклих безвісти , як дорослих так і дітей продовжує рости. На жаль люди зайняті своїми проблемами, у кожного вони різні: политика, побут, ЖКГ та інше. А між тим діти зникають, багато з них гине так і не оримавши такої бажаної допомоги (Саша Жижко, Ваня Тербан), доля інших залишається невідомою на довгі роки (Інна Лукьянович, Марійка Вітів), ці імена болючою плямою лежать на наших душах. Ми волонтери Всеукраїнської громадської організації "Пошук зниклих дітей-Україна", намагємося створити діючі загони в всіх областях України, на кшталт подібних загонів які діють по всьому миру (Америка, Франція, Канада та інші). Але для створення постійно діючих пошукових загонів, дуже потрібні люди (волонтери) в різних регіонах України, особливо в західному регіоні України. Досвід гірничої та туристичної підготовки, вміння орієнтуватися в лісі, наявність спеціально навчених собак та спорядження вітається та є дуже корисним в нашій справі. Закликаємо до співпраці туристичні, спеліологіческіе, авіаціоннние і волонтерські організації, блогерів, громадськість. Звертаємось до адміністрації форумів, не будьте байдужі, допоможіть в пошуку зниклих дітей. Власники сайтів, розмістіть на ваших ресурсах орієнтування на зниклих або наш банер. Пам'ятайте, краще маленька допомога ніж велике розуміння. (050) 500-63-34 Олена, наш е-mail: ukr.poiskdetei@yandex.ru
Наш сайт: http://www.poiskdetey-ukr.com

Наша концепція

1. Ми вільне волонтерська співдружність.
2. Ми об'єднані метою пошуку зниклих дітей.
3. Кожен з нас бере участь у справі співдружності в міру своїх сил і можливостей.
4. Ми цінуємо кожного волонтера, незалежно від внеску в загальну справу.
5. Співдружність побудовано на вільному лідерстві.
6. Служіння в співдружності безкорисливо.
7. Знайдений повинен бути кожна дитина.

подати заявку на пошук в Україні можна:
(050) 500-63-34 або написати на e-mail: ukr.poiskdetei @ yandex.ru
 
AДМДата: Четвер, 25.10.2012, 13:26 | Повідомлення # 2
Генерал-майор
Група: Администраторы
Повідомлень: 363
Репутація: 0
Статус: Offline
У Львові хтось з Ваших є ?
 
differring3138Дата: Понеділок, 26.03.2018, 12:08 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 14
Репутація: 0
Статус: Offline
ничего себе
 
ЛЬВІВСЬКИЙ ФОРУМ » ПОЗА ЛЬВОВОМ » Все інше » Зниклі безвісти діти (Я хочу підняти тему зниклих безвісти дітей)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024