ЛЬВІВСЬКИЙ ФОРУМ
Неділя, 28.04.2024, 23:24
Ви увійшли якГість | ГрупаГості" | RSS
"
Сайт  Повідомити друзям про ЛЬВІВСЬКИЙ ФОРУМ     [ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
ЛЬВІВСЬКИЙ ФОРУМ » Вибори » Партійні списки » Українська народна партія (Забужко не йде)
Українська народна партія
AДМДата: Вівторок, 19.06.2012, 17:56 | Повідомлення # 1
Генерал-майор
Група: Администраторы
Повідомлень: 363
Репутація: 0
Статус: Offline
Забужко заявила, що до списку Ющенка «не йде, не йшла і йти не буде»

Письменниця Оксана Забужко спростовує повідомлення про те, що вона нібито увійде до першої п’ятірки виборчого списку правоцентристського об’єднання.

«Ні в яких передвибочих списках Забужко не йде, не йшла і йти не буде. З 2006 року це не втомлююсь повторювати. Будь-яка інформація з цього приводу є неправдивою і лежить цілковито на совісті надавача цієї інформації», - зазначила Забужко.

«З усіма запитаннями не до мене, а до надавача інформації, до джерела інформації. За будь-який вкид дезінформації на мою адресу я відповідальності не несу», - заявила письменниця.

«Довкола мене такий дим дифамації йде, особливо останні два роки», - зазначила Забужко і додала: «Я ці речі просто ігнорую».

Нагадаємо, 18 червня газета «Сегодня» з посиланням на свої джерела повідомила, що Оксана Забужко увійде до першої п’ятірки правоцентристського об’єднання «Українська правиця».

22 червня «Наша Україна», Українська народна партія Юрія Костенка, Конгрес українських націоналістів, ДП «Собор» обговорить питання об'єднання перед парламентськими виборами.
 
ЛЬВІВСЬКИЙ ФОРУМ » Вибори » Партійні списки » Українська народна партія (Забужко не йде)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024