ЛЬВІВСЬКИЙ ФОРУМ
Понеділок, 06.05.2024, 19:41
Ви увійшли якГість | ГрупаГості" | RSS
"
Сайт  Повідомити друзям про ЛЬВІВСЬКИЙ ФОРУМ     [ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
ЛЬВІВСЬКИЙ ФОРУМ » Вибори » Мажоритарка Львівська область » Виборчий округ №117
Виборчий округ №117
AДМДата: П`ятниця, 18.05.2012, 19:32 | Повідомлення # 1
Генерал-майор
Група: Администраторы
Повідомлень: 363
Репутація: 0
Статус: Offline
Округ №117: Франківський район, Галицький район Львова

За нашою інформацією, намагання активіста ГО «Зарваницька ініціатива» депутат ВРУ Тараса Стецьківа закріпити цей округ за собою не увінчались успіхом. Йому доведеться шукати виборчого щастя поза межами Львова. Перемогу ж у внутрішніх праймеріз, ймовірно,святкуватиме голова ЛОО «Фронт Змін» Степан Кубів, який з 2000 по 2008 рік очолював "Кредобанк", був одним із засновників обласного "Фронту змін". У разі ж якщо Степан Кубів очолить виборчий штаб об’єднаної опозиції у Львівській області, йому буде гарантоване прохідне місце в списку «Батьківщина» - «Фронт Змін» до Верховної ради. В такому випадку по квоті «Батьківщини» на округ може бути висунутий той же Василь Куйбіда. Справа в тому, що партія Народний Рух України, членом якої є Василь Степанович, має свої внутрішні домовленості з БЮТом, і лобіюванням кандидатури останнього активно займається голова НРУ Борис Тарасюк. Якщо ж ВО «Свобода» відмовлять у Сихівському окрузі, саме ця територія дістанеться вже згадуваномуМихальчишину.

Беззаперечним кандидатом від Партії регіонів у цьому окрузі є народний депутат, власник ринку «Південний» Петро Писарчук.

Олександр Іванюк
 
AДМДата: Субота, 19.05.2012, 10:31 | Повідомлення # 2
Генерал-майор
Група: Администраторы
Повідомлень: 363
Репутація: 0
Статус: Offline
Народний депутат України Тарас Стецьків підтвердив свій намір балотуватися до Верховної Ради по 117 виборчому округу Львова. Про це сьогодні, 18 травня, він заявив в коментарі Гал-інфо.

«Про цей свій намір, балотуватися по-своєму рідному округу, де я народився, виріс і зростав як політик, я повідомив лідерів опозиції ще у листопаді минулого року. Я не претендую на місце у єдиному списку, але на цьому окрузі я давав обіцянки своїм виборцям і у мене немає іншого варіанту», - зазначив Тарас Стецьків.

Він також додав, що вірить у те, що у Стрийському окрузі вистачає гідних кандидатів.

«Мені здається, що опозиція надто затягнула цей процес з визначенням кандидатів. Якщо я йтиму від опозиції, то робитиму це тільки по-своєму рідному округу. До того ж, всі соціологічні опитування показують, що у мене найвищий рейтинг довіри», - зазначив Стецьків.

За його словами, ходять різні чутки, зокрема про те, що на цей округ претендує і «Свобода», і «Фронт змін», і кандидат Степан Курпіль.

«Ще один аргумент, чому саме я повинен балотуватися по цьому округу. Є інформація про те, що Партія регіонів планує виставити на цей округ нардепа Петра Писарчука. Для перемоги в колисці української революції – у Львові, треба виставити найрейтинговішого кандидата», - зазначив Стецьків.

Він додав, що продовжує працювати з людьми на своєму рідному окрузі і не бачить сенсу проходити цей "іспит" на іншому мажоритарному окрузі.
 
AДМДата: Вівторок, 29.05.2012, 16:11 | Повідомлення # 3
Генерал-майор
Група: Администраторы
Повідомлень: 363
Репутація: 0
Статус: Offline
Одномандатний виборчий округ № 117 (Центр – місто Львів, Франківський район)

1. Новоженець (УРП)

2. Шпіцер (КУН)

3. Стецьків (ПРП)

4. Дяків (ГП)

5. Юринець («УДАР»)

6. Костюк П. (Єдність і перемога)

Межі: Галицький, Франківський райони, частина Шевченківського району міста Львова (виборчі дільниці № 462130 – 462136). Кількість виборців – 175 125.
 
AДМДата: Четвер, 07.06.2012, 15:35 | Повідомлення # 4
Генерал-майор
Група: Администраторы
Повідомлень: 363
Репутація: 0
Статус: Offline
Стецьків: я піду в Раду тільки за мажоритаркою

Депутат має намір балотуватися "там, де перемагав".
Стецьків: я піду в Раду тільки за мажоритаркою

Депутат від фракції НУ-НС Тарас Стецьків заявив, що не отримував пропозицій від політичних сил щодо внесення його в списки кандидатів на вибори до Верховної Ради.

"Мене ніхто не запрошував. Я не отримував пропозицій від Об'єднаної опозиції і не маю з цього приводу ніяких переживань", - зазначив Т. Стецьків.

Депутат також спростував інформацію, що йому нібито надійшла пропозиція від партії Віталія Кличка "УДАР" балотуватися в мажоритарному окрузі.

"Якщо я піду за мажоритаркою, то це буде львівський округ. Маю намір просити довіри там, де вже перемагав", - заявив Стецьків.

А Юрій Луценко писав: "Вибори не будуть "тихими". Відступати нікуди, позаду - Сім'я" . Володимир Ар'єв, Олесь Доній, Геннадій Москаль, Юрій Стець і Тарас Стецьків - отримали пропозицію бути кандидатам від Об'єднаної опозиції.
 
AДМДата: Субота, 11.08.2012, 12:04 | Повідомлення # 5
Генерал-майор
Група: Администраторы
Повідомлень: 363
Репутація: 0
Статус: Offline
Соскін є кандидатом по 117 округу
 
AДМДата: Середа, 22.08.2012, 12:30 | Повідомлення # 6
Генерал-майор
Група: Администраторы
Повідомлень: 363
Репутація: 0
Статус: Offline
Вибори народних депутатів України 28 жовтня 2012 року
Cтаном на : 21.08.2012 16:17:10

Одномандатний виборчий округ №117
(Львівська область)
Центр виборчого округу: місто Львів, Франківський район
Опис меж виборчого округу: Галицький, Франківський райони, частина Шевченківського району міста Львова (виборчі дільниці № 462130 – 462136)
Кількість зареєстрованих кандидатів 15
Кількість кандидатів, реєстрацію яких скасовано до дня виборів 0
Кількість кандидатів, які беруть участь у балотуванні всього 15
в тому числі висуното партіями 9
в тому числі шляхом самовисування 6
Кількість кандидатів, які зняли свої кандидатури (вибули) після дня виборів 0
Прізвище, ім'я та по батькові Основні відомості Висування Програма Декларація Дата реєстрації Дата та причина скасування або відмови в реєстрації

Баран
Олег Володимирович народився 23 вересня 1976 року в місті Львові, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, заступник директора, ТОВ "Барком", член Партії регіонів, проживає в місті Львові, судимість відсутня, суб’єкт висування – Партія регіонів. Партія регіонів 07.08.2012

Бебик
Валерій Михайлович народився 24 квiтня 1959 року в селі В-Бубни Роменського району Сумської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, проректор Університету "Україна", безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, самовисування. Самовисування 15.08.2012

Василишин
Іван Йосипович народився 5 лютого 1959 року в селі Борятин Сокальського району Львівської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, адвокат, Львівська обласна колегія адвокатів, член політичної партії Конгрес Українських Націоналістів, проживає в місті Львові, судимість відсутня, суб’єкт висування – політична партія Конгрес Українських Націоналістів. політична партія Конгрес Українських Націоналістів 14.08.2012

Васюник
Ігор Васильович народився 1 серпня 1969 року в смт Великий Любінь Городоцького району Львівської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, заступник голови, Львівський обласний осередок Громадської організації "ФРОНТ ЗМІН", безпартійний, проживає в місті Львові, судимість відсутня, суб’єкт висування – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина". політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 08.08.2012

Войцеховський
Олег Ігорович народився 3 серпня 1973 року в місті Львові, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ТзОВ "КСВ-Захід", безпартійний, проживає в місті Львів-Брюховичі Шевченківського району Львівської області, судимість відсутня, самовисування. Самовисування 09.08.2012

Волошина
Оксана Петрівна народилася 8 березня 1981 року в місті Рівному, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, керуюча відділенням, АТ АСТРА БАНК, член Партії Наталії Королевської – "Україна – Вперед!", проживає в місті Львові, судимість відсутня, суб’єкт висування – Партія Наталії Королевської – "Україна – Вперед!". Партія Наталії Королевської "Україна – Вперед!" 11.08.2012

Данилків
Мирослав Іванович народився 23 березня 1960 року в місті Львові, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, член Політичної партії "Наша Україна", проживає в місті Львові, судимість відсутня, суб’єкт висування – Політична партія "Наша Україна". політична партія "Наша Україна" 15.08.2012

Куспись
Світлана Анатоліївна народилася 30 травня 1960 року в місті Міасс Челябінської області, Росія, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, президент, АО "Адвокатська компанія "Куспись та Партнери", безпартійнa, проживає в місті Львові, судимість відсутня, самовисування. Самовисування 15.08.2012

Лінський
Микола Васильович народився 21 квiтня 1978 року в селі Мисайлівка Богуславського району Київської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, заступник голови, Миронівська районна рада, безпартійний, проживає в місті Миронівка Київської області, судимість відсутня, самовисування. Самовисування 10.08.2012

Оксенчук
Надія Володимирівна народилася 20 серпня 1957 року в селі Стенятин Сокальського району Львівської області, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, радник Львівського міського голови з питань освіти, виконавчий комітет Львівської міської ради, безпартійнa, проживає в місті Львові, судимість відсутня, суб’єкт висування – Політична партія "НОВА ПОЛІТИКА". Політична партія "НОВА ПОЛІТИКА" 14.08.2012

Садовий
Віталій Степанович народився 1 березня 1974 року в селі Старичі Яворівського району Львівської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, генеральний директор, ТОВ "Компанія "Розточчя", безпартійний, проживає в місті Новояворівськ Яворівського району Львівської області, судимість відсутня, самовисування. Самовисування 17.08.2012

Соскін
Олег Ігорович народився 30 квiтня 1954 року в місті Києві, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, професор кафедри міжнародної економіки та підприємництва, Національна академія управління, член Української Національної Консервативної партії, проживає в місті Києві, судимість відсутня, суб’єкт висування – Українська Національна Консервативна партія. Українська Національна Консервативна партія 03.08.2012

Стецьків
Тарас Степанович народився 7 червня 1964 року в місті Львові, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, самовисування. Самовисування 06.08.2012

Ткаченко
Юрій Миколайович народився 13 лютого 1961 року в селищі Ханженково міста Макіївки Донецької області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, член Комуністичної партії України, проживає в місті Львові, судимість відсутня, суб’єкт висування – Комуністична партія України. Комуністична партія України 03.08.2012

Юринець
Оксана Василівна народилася 27 лютого 1978 року в селі Коти Яворівського району Львівської області, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, доцент, Національний університет "Львівська політехніка", член Політичної партії "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка", проживає в селі Підбірці Пустомитівського району Львівської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка". Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка" 09.08.2012
 
ЛЬВІВСЬКИЙ ФОРУМ » Вибори » Мажоритарка Львівська область » Виборчий округ №117
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024