ЛЬВІВСЬКИЙ ФОРУМ
Вівторок, 23.04.2024, 12:27
Ви увійшли якГість | ГрупаГості" | RSS
"
Сайт  Повідомити друзям про ЛЬВІВСЬКИЙ ФОРУМ     [ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
ЛЬВІВСЬКИЙ ФОРУМ » Дозвілля » Ігри » Хто грає на великих моніторах? (воно того варте?)
Хто грає на великих моніторах?
goodwinearthmakerДата: Четвер, 02.12.2021, 00:10 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 16
Репутація: 1
Статус: Offline
Доброго вечора! Хочу зараз для відеоігр придбати широкоформатний Самсунг за 24,000 грн. Але наперед маю спитати, чи це вартує своїх коштів?
 
dornf4244Дата: П`ятниця, 03.12.2021, 04:52 | Повідомлення # 2
Сержант
Група: Пользователи
Повідомлень: 34
Репутація: 1
Статус: Offline
Привет, ну как Вам сказать... Самсунг, конечно, денег своих стоит - это однозначно. Но лично я не стала бы переплачивать и выбирала бы себе Xiaomi, например - тоже очень классные мониторы. 
Играть на широкоформатных мониторах - идеально. Да и в целом, телевизор - это как бы на всю жизнь, так что можете и не скупиться smile 
Единственное, что могу еще посоветовать - купите лучше себе сразу запасной пульт к нему, только не оригинал, а копию - https://pulti.ua/
Почему такой совет Вы поймете сам, когда посмотрите в интернете цену на оригинальный пульт от того ТВ, что собираетесь себе приобрести wink
 
sisveta562Дата: Понеділок, 06.12.2021, 15:23 | Повідомлення # 3
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
хотелось бы...
 
romasyniДата: Вівторок, 21.11.2023, 12:28 | Повідомлення # 4
Сержант
Група: Пользователи
Повідомлень: 30
Репутація: 0
Статус: Offline
Сейчас уже подороже телики такого типа стали
 
ivaotliva12Дата: Вівторок, 21.11.2023, 12:59 | Повідомлення # 5
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
В нас телевізор Самсунг в магазині Жжук https://zhuk.ua/televizory/ такий брали, дуже гарний, широкий екран, гарно все показує. Можна екран телевізора використовувати як монітор для комп'ютера. А ще для переглядів фільмів або фото. Ще компанія Самсунг відрізняється від інших брендів тим, що її електроніка дуже якісна. Та і за ціною - коштує недорого.
 
ЛЬВІВСЬКИЙ ФОРУМ » Дозвілля » Ігри » Хто грає на великих моніторах? (воно того варте?)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024