ЛЬВІВСЬКИЙ ФОРУМ
П`ятниця, 03.05.2024, 23:33
Ви увійшли якГість | ГрупаГості" | RSS
"
Сайт  Повідомити друзям про ЛЬВІВСЬКИЙ ФОРУМ     [ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
ЛЬВІВСЬКИЙ ФОРУМ » Про Львів » Все інше » Душевая кабина
Душевая кабина
alexejderkach36prpcДата: Субота, 09.05.2020, 23:08 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 15
Репутація: 0
Статус: Offline
Где можно купить такую кабину?
 
nitorian23Дата: Неділя, 10.05.2020, 16:42 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 14
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата alexejderkach36prpc ()
Где можно купить такую кабину?
Я могу поделиться лишь своим опытом, как лично я покупал себе душевую, потому что делал я это как для квартиры , так и для дачного домика, где родители живут. Потому что там старая уже душевая была, которая протекала, а в квартире (так как новая) вообще ничего еще не было. Потому когда начал благоустройство ванной комнаты, я сразу начал искать и нашел такую гидромассажную душевую кабину https://dush.com.ua/dushevye-boksy/ . Рад что удалось найти то, что и искал. Чтобы была компактная в высоту (так как потолки низкие) и при этом чтобы в ширину была хорошая, так как хочется чтобы мыться было удобно. К тому же гидромассаж это лучшее о чем можно мечтать. Поставил такую и в квартире, и на даче. Очень довольны и потому рекомендую и вам.
 
pehibi1083Дата: Четвер, 28.05.2020, 14:55 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
какую?
 
ghlebov56Дата: Четвер, 02.07.2020, 01:20 | Повідомлення # 4
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
))
 
avjvvqhnДата: Середа, 22.07.2020, 13:23 | Повідомлення # 5
Сержант
Група: Пользователи
Повідомлень: 27
Репутація: 0
Статус: Offline
дуже багато варіантів зараз. можна на розетці чи в епіцентрі подивитись
 
kristiivleevaДата: Неділя, 25.07.2021, 06:58 | Повідомлення # 6
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 8
Репутація: 0
Статус: Offline
Любопытная тема
 
pashikseДата: Понеділок, 20.11.2023, 19:17 | Повідомлення # 7
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
Всім привіт! Хочу залишити відгук про магазин "TOP Sklo". Нещодавно закінчили капітальний ремонт в квартирі і стали замовляти меблі і все необхідне. Почали з ванної кімнати і переглядали скляні душові кабіни https://top-sklo.com.ua/uk/category/steklyannye-dushevye-kabiny/ для нашої ванної кімнати. Після довгого перегляду, визначилися з вибором і замовили одну з тих, що були представлені. Вона ідеально підійшла в нашу ванну кімнату, створивши затишну атмосферу релаксу. Якість і дизайн на вищому рівні. Хочу зазначити, що вона досить простора. Простота в установці, я навіть не наймав фахівців для цього, так би мовити, все сам!) Загалом ми з дружиною залишилися задоволені, що зробили свій вибір у магазині "TOP Sklo", всім рекомендую!
 
likap7946Дата: Понеділок, 22.04.2024, 20:29 | Повідомлення # 8
Сержант
Група: Пользователи
Повідомлень: 31
Репутація: 0
Статус: Offline
Скляні двері для душу набагато практичніші, ніж клейончаста ширма, наприклад. Вона точно не пропустить ні краплі води на підлогу або предмети, що межують з душовою кабіною і ванною. Такі двері довговічні і завжди залишатимуться в тренді. Ми замовляли скляні двері для нашого готелю в компанії SferaGlass   https://sferaglass.com/ua/interiors/steklyannye-dveri-v-dush , там великий вибір та доступні ціни.
 
ЛЬВІВСЬКИЙ ФОРУМ » Про Львів » Все інше » Душевая кабина
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024