ЛЬВІВСЬКИЙ ФОРУМ
Субота, 18.05.2024, 09:07
Ви увійшли якГість | ГрупаГості" | RSS
"
Сайт  Повідомити друзям про ЛЬВІВСЬКИЙ ФОРУМ     [ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
ЛЬВІВСЬКИЙ ФОРУМ » Здоровя » Все інше » Фільтр на воду у Львові
Фільтр на воду у Львові
zazynnaДата: Субота, 24.07.2021, 08:03 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 13
Репутація: 0
Статус: Offline
Піклуюсь про своє здоров'я тому і хочу придбати та встановити фільтр на воду, тільки щоб був якісний.
Де можна у Львові такий фільтр придбати, хто може мені підказати адресу цього магазину? Буду дуже вдячний.
 
kassi8238Дата: Субота, 24.07.2021, 12:43 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 10
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже розумно, ми вже встановили такий фільтр у квартирі і задоволені. Вода набагато краще за якістю стала. Тепер її можна пити без кип'ятіння дорослим і дітям. Ще я вважала, що дорого обійдеться покупка фільтра зворотного осмосу, але виявилося даремно - купили за акційною ціною.
 
zazynnaДата: Субота, 24.07.2021, 12:44 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 13
Репутація: 0
Статус: Offline
Навіть по акції є такий фільтр, дуже круто. А скажіть куди треба звертатися щоб придбати недорого фільтр зворотного осмосу?
 
kassi8238Дата: Субота, 24.07.2021, 13:34 | Повідомлення # 4
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 10
Репутація: 0
Статус: Offline
У магазин Екософт у Львові я зверталася ось адреса https://ecosoft.ua/ua/lviv/ . Є в каталозі фільтри самих різних моделей. Вибрала зворотного осмосу тому, що він має п'ять ступенів очищення, а це значить що вода буде повністю очищена від шкідливих домішок. І води відфільтрованої вистачає на сім'ю з чотирьох осіб. Уже в цьому переконалася.
На фільтр гарантія просто відмінна 12 місяців і 12 місяців додатково, є докладна інструкція по якій фільтр можна встановити самим - це класно. Раджу відразу купити комплект картриджів, щоб міняти коли підійде час.
В цілому фільтром я задоволена, коштує своїх грошей і воду очищає на відмінно.
Прикріплення: 7000649.png (69.8 Kb)


Повідомлення відредагував kassi8238 - Субота, 24.07.2021, 13:35
 
ЛЬВІВСЬКИЙ ФОРУМ » Здоровя » Все інше » Фільтр на воду у Львові
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024