ЛЬВІВСЬКИЙ ФОРУМ
П`ятниця, 03.05.2024, 23:45
Ви увійшли якГість | ГрупаГості" | RSS
"
Сайт  Повідомити друзям про ЛЬВІВСЬКИЙ ФОРУМ     [ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
ЛЬВІВСЬКИЙ ФОРУМ » Здоровя » Все інше » Порадьте хороший приватний будинок пристарілих
Порадьте хороший приватний будинок пристарілих
misterbicipsДата: Субота, 24.02.2024, 01:45 | Повідомлення # 1
Подполковник
Група: Пользователи
Повідомлень: 143
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго вечора. Порадьте, будь ласка, хороший приватний будинок для людей похилого віку. Бажано з власного досвіду. Нам для дідуся потрібно. Головне - щоб там були гарні умови, кваліфікований та добрий персонал, й щоб харчування було смачне, бо дідусь наш у їді досить перебірливий.
 
antp111Дата: Субота, 24.02.2024, 01:49 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Мій дідусь теж жив у будинку пристарілих певний час, поки нас не було дома два місяці. Ми залишилися дуже задоволені якістю обслуговування. Умови проживання були комфортні, персонал доброзичливий та уважний, а щодо харчування, то навіть найбільш вибагливі були задоволені. Якщо треба - можу дати координати.
 
fornodguestДата: Субота, 24.02.2024, 01:50 | Повідомлення # 3
Сержант
Група: Пользователи
Повідомлень: 23
Репутація: 0
Статус: Offline
При виборі приватного будинку для людей похилого віку важливо враховувати кілька ключових аспектів. Серед них - репутація закладу, якість медичного обслуговування, умови проживання та харчування. Рекомендується попередньо ознайомитися з відгуками клієнтів, провести екскурсію по будинку, з’ясувати, чи враховуються індивідуальні потреби мешканців.
 
HzBoyДата: Субота, 24.02.2024, 02:02 | Повідомлення # 4
Полковник
Група: Пользователи
Повідомлень: 154
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу вам порадити будинок пристарілих у Львові «Батьківський Затишок» https://ridnyj-dim.com.ua/budynok-prestarilyh-ciny  Там зараз живе наш батько. Дуже хороший заклад. Просторі кімнати, сучасні меблі. Є ліжка спеціально для хворих. Постійний цілодобовий догляд. Огляд лікаря. Щодо харчування - наш батько буже задоволений, як там кормлять. Мені здається, ми вдома так навіть не готували. Бо там же професійні кухарі готують. 
Батько завжди помитий, розчісаний, чисто одягнений, нагодований. Спілкується з такими же дідусями та бабусями. Я можу не хвилюватися, що забудемо прийняти необхідні ліки - там за цим слідкують. 

Прикріплення: 7242061.jpg (66.7 Kb)
 
ЛЬВІВСЬКИЙ ФОРУМ » Здоровя » Все інше » Порадьте хороший приватний будинок пристарілих
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024