ЛЬВІВСЬКИЙ ФОРУМ
Субота, 27.04.2024, 21:32
Ви увійшли якГість | ГрупаГості" | RSS
"
Сайт  Повідомити друзям про ЛЬВІВСЬКИЙ ФОРУМ     [ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
ЛЬВІВСЬКИЙ ФОРУМ » ПОБУТОВІ ПОСЛУГИ » Все інше » Треба бензопила
Треба бензопила
АнтохаДата: Середа, 06.09.2023, 16:04 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 15
Репутація: 0
Статус: Offline
Шукаю невелику та компактну бензопилу для обрізання дерев та чагарників у своєму саду. Які моделі підійдуть для таких робіт та які бренди варто розглянути?
 
alexatrushenkoДата: Понеділок, 11.09.2023, 12:35 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня, можу запропонувати вам ознайомитися з компанією Vitals, де я купував собі бензопилу минулого року. Ось посилання на https://vitals.ua/sadovo-parkovaya-tehnika/benzopily-tsepnyye/ ланцюгові бензопили, можете самі ознайомитися. Щодо вибору моделі нічого не підкажу, мабуть, краще зв'язатися і їх консультантами. Мені вони принаймні допомогли визначитися з вибором моделі, причому обійшлася бензопила до 4000 тисяч, хоча я на більшу суму розраховував, але щодо потужністі інструменту претензій немає
 
naomi24_uaДата: П`ятниця, 05.01.2024, 15:53 | Повідомлення # 3
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
Для обрізання дерев та чагарників у саду підійдуть бензопили з об'ємом двигуна від 30 до 50 кубічних сантиметрів. Такі бензопили мають достатньо потужності для роботи з невеликими гілками, але при цьому вони досить компактні та легкі, щоб їх було зручно використовувати. Думаю https://www.stihl.ua/uk....170-212 штиль 170 добрий варіант і ціна приємна. Також варто ознайомитися з технікою безпеки при роботі з бензопилою.
 
irenashevelaДата: П`ятниця, 02.02.2024, 20:57 | Повідомлення # 4
Подполковник
Група: Пользователи
Повідомлень: 125
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Антоха ()
Шукаю невелику та компактну бензопилу для обрізання дерев та чагарників у своєму саду. Які моделі підійдуть для таких робіт та які бренди варто розглянути?

На який бюджет ви розраховуєте для покупки?
 
ЛЬВІВСЬКИЙ ФОРУМ » ПОБУТОВІ ПОСЛУГИ » Все інше » Треба бензопила
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024