ЛЬВІВСЬКИЙ ФОРУМ
Понеділок, 20.05.2024, 16:21
Ви увійшли якГість | ГрупаГості" | RSS
"
Сайт  Повідомити друзям про ЛЬВІВСЬКИЙ ФОРУМ     [ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
ЛЬВІВСЬКИЙ ФОРУМ » ПОБУТОВІ ПОСЛУГИ » Все інше » Трекове освітлення.
Трекове освітлення.
MedvedДата: П`ятниця, 19.04.2024, 17:12 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 10
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені дуже подобається трекове освітлення, планую собі таке встановити. Але от не знаю, яке саме обрати. Можливо можете підказати якогось виробника, адже замовляти хочу в інтернеті. Тому було б добре, аби виробник був перевіреним.
 
ChekДата: П`ятниця, 19.04.2024, 17:19 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 10
Репутація: 0
Статус: Offline
Особливих якихось правил вибору трекового освітлення напевне немає, головне, щоб всі комплектуючі були виготовлені із якісних матеріалів. І правильно ви робите, що шукаєте перевіреного виробника. Адже саме так можна вибрати якісне освітлення. Тож раджу вам замовити трекові світильники від Nowodvorski у цьому київському магазині https://nowodvorski.ua/trekova-sistema/ . Така система освітлення дозволить вам рівномірно освітити приміщення, якщо потрібно, створити точкові світлові акценти, або ж в разі потреби виділити світлом певну зону.
 
MedvedДата: П`ятниця, 19.04.2024, 17:24 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 10
Репутація: 0
Статус: Offline
Зрозумів, беру на замітку цей магазин і виробника. Дякую, що порекомендували в тему. Буду ще чекати змістовних і конкретних відповідей.
 
ЛЬВІВСЬКИЙ ФОРУМ » ПОБУТОВІ ПОСЛУГИ » Все інше » Трекове освітлення.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024