ЛЬВІВСЬКИЙ ФОРУМ
Вівторок, 07.05.2024, 23:19
Ви увійшли якГість | ГрупаГості" | RSS
"
Сайт  Повідомити друзям про ЛЬВІВСЬКИЙ ФОРУМ     [ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
ЛЬВІВСЬКИЙ ФОРУМ » Вибори » Все інше » Отель в Карпатах
Отель в Карпатах
алешка5Дата: Вівторок, 17.12.2019, 20:53 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Добрий вечір, їжу в недалекому майбутньому в Карпати, і думаю зупинитися в якомусь з готелів. Який порадите?
 
tsvradioДата: Понеділок, 27.01.2020, 10:54 | Повідомлення # 2
Сержант
Група: Пользователи
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
мы у хозяев всегда живем. так интереснее
 
naomi24_uaДата: Субота, 14.01.2023, 15:11 | Повідомлення # 3
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Так далеко не забирались, поэтому не скажу. Могу только посоветовать где есть отличная гостиница в Киеве в районе жд вокзала «Седьмое небо» https://7sky.kiev.ua/gostinica-vozle-zh-d-vokzala/ , короче очень меня выручила в своё время по работе. Но думаю в плане отдыха и путешествий она будет ещё более удобной. Так что если нужен будет отель, это ваш выбор!
 
viktorovnauliana711Дата: Середа, 28.02.2024, 17:32 | Повідомлення # 4
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо я планую відвідати Львів, який краще готель обрати?
 
HzBoyДата: Середа, 28.02.2024, 17:33 | Повідомлення # 5
Полковник
Група: Пользователи
Повідомлень: 154
Репутація: 0
Статус: Offline
Прекрасно провели час у Львові, а зупинка у готелі Best Western Plus Market Square Lviv https://marketsquarelviv.com/ua/rooms-suites/ стала справжньою окрасою подорожі. Перш за все, вражає розташування – прямо у серці історичного центру. Це дозволило нам легко дістатися до головних пам'яток міста та насолодитися атмосферою Львова в повній мірі. Готель вражає своєю чистотою та комфортом, персонал дуже привітний і уважний. Зручні номери, смачна їжа в ресторані, а також чудовий сервіс створили відмінне враження. Обов'язково повернемося сюди ще раз!
 
ЛЬВІВСЬКИЙ ФОРУМ » Вибори » Все інше » Отель в Карпатах
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024