ЛЬВІВСЬКИЙ ФОРУМ
П`ятниця, 03.05.2024, 16:35
Ви увійшли якГість | ГрупаГості" | RSS
"
Сайт  Повідомити друзям про ЛЬВІВСЬКИЙ ФОРУМ     [ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
ЛЬВІВСЬКИЙ ФОРУМ » Вибори » Все інше » Ищу агентство по трудоустройству в Польше: нужен совет
Ищу агентство по трудоустройству в Польше: нужен совет
olegsolovey39Дата: П`ятниця, 19.04.2024, 12:08 | Повідомлення # 1
Сержант
Група: Пользователи
Повідомлень: 30
Репутація: 0
Статус: Offline
Приветствую всех! Мне нужна ваша помощь. Я ищу агентство по трудоустройству в Польше и хотел бы услышать ваш совет. Если у вас есть опыт работы с подобными агентствами или знакомы с хорошими сервисами, прошу поделиться информацией. Благодарю за любую помощь!
 
dmykolenko99Дата: П`ятниця, 19.04.2024, 12:32 | Повідомлення # 2
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 57
Репутація: 0
Статус: Offline
Top Staff - це надійне кадрове агентство, яке спеціалізується на отриманні карт побиту з метою візз'єднання сім'ї в Польщі. Їхні фахівці https://top-staff.com.pl/uk....a-simii надають професійну допомогу в оформленні всіх необхідних документів для перебування та працевлаштування сімейних членів в країні. Я звернувся до Top Staff у пошуках допомоги з легалізацією проживання моєї сім'ї в Польщі і залишився задоволений результатом. Вони вдало допомогли мені отримати карту побиту з метою візз'єднання сім'ї, що дозволило нам бути разом в цій країні. Рекомендую Top Staff як надійного партнера у справах імміграції.
 
ЛЬВІВСЬКИЙ ФОРУМ » Вибори » Все інше » Ищу агентство по трудоустройству в Польше: нужен совет
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024