ЛЬВІВСЬКИЙ ФОРУМ
Середа, 24.04.2024, 14:52
Ви увійшли якГість | ГрупаГості" | RSS
"
Сайт  Повідомити друзям про ЛЬВІВСЬКИЙ ФОРУМ     [ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
ЛЬВІВСЬКИЙ ФОРУМ » Дозвілля » Ігри » Потрібен психолог з азартних ігор
Потрібен психолог з азартних ігор
vlevgenij532Дата: Четвер, 25.05.2023, 13:52 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 10
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені потрібна психологічна допомога. Вічно влазив в азартні ігри і ніяк не можу зупинитися. Втратив вже купа грошей. Хоча завжди здається що зараз ось ось удача буде на моєму боці. Дійсно дуже важко зупинитися. І все кожен раз по новій. Черговий спуск грошей. Порадьте психолога який спеціалізується в даному питанні.
 
saraamstaf24Дата: П`ятниця, 26.05.2023, 09:10 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Це дуже пагубна залежність. Добре, що ви усвідомлюєте те, що вам потрібна допомога. Із-за азартних ігор розпадаються сімʼї і руйнується життя. Зверніться за допомогою до кваліфікованого психотерапевта. Зараз це можна робити в онлайн- форматі. Так зручно і лікарю і пацієнту. Раджу психологічний центр «Перетворення» Залиште там заяву на консультацію. З вами звʼяжуться і призначать зручний час для бесіди.
 
skonor673Дата: П`ятниця, 26.05.2023, 09:59 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Згодна, добре що ви це розумієте. Одного разу у мене теж була звичка курити ,але я вже давно кинула ,та як моя подружка відвезла мене в спеціальний центр залежності . Коли я побачила, які є, що до і як я взяла в себе в руки і кинула. Так само і ви повинні бути сильнішими і взяти себе в руки ... Може у вас багато зайвих грошей? Ви віддайте їх нужденним. У будь-якому разі лікуйтеся!
 
saraamstaf24Дата: П`ятниця, 26.05.2023, 14:04 | Повідомлення # 4
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Вирішила вам допомогти детальніше, щоб ви не гаяли час на пошуки сайту, який я вам вже рекомендувала. Моя подруга зверталася до фахівців зі схожою особистою проблемою. Вам все розкажуть про небезпеку азартних ігор тут https://www.preocentr.com.ua/sotsialnaya-psihologiya/zalezhnist/ і порадять як позбутися цієї пагубної звички. Бажаю вам бистріше прийти до тями і жити повноцінним життям, не витрачаючи кошти на вітер.
 
skonor673Дата: П`ятниця, 26.05.2023, 17:31 | Повідомлення # 5
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
До речі, я теж пройшла за посиланням, приємно здивувалася, бо фахівці допомагають у всіх сенсах стосунків, як психологічно, так і емоційно. Азарт це як нікотин, якщо не вилікувати з ранньої залежності то в наступному буде тільки гірше. Автор я думаю вам варто звернутися до них, в будь-якому випадку вони допомагають навіть в онлайн режимі.
 
lorq210Дата: Субота, 27.05.2023, 08:29 | Повідомлення # 6
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вважаю, що людям поважного віку 30+, психолог не допоможе, адже в цьому зрости характер і переконання щільно вкоренилися, їм уже складно щось змінювати, звичайно вони в умі все розуміють, а переробити себе вже не в змозі. Може я помиляюся і все залежить від професіалізму психолога, але яким потрібно бути професіоналом, щоб переконати вже людину, що відбулася.
 
BobbyДата: Четвер, 01.06.2023, 21:59 | Повідомлення # 7
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Я розумію, що ситуація, з якою ви зіткнулися, може бути дуже важкою та потребує професійної допомоги. Вам рекомендується звернутися до ліцензованого психолога або психотерапевта, який спеціалізується в галузі залежностей та проблем азартні ігри https://www.preocentr.com.ua/sotsialnaya-psihologiya/zalezhnist/. Експерт із такою спеціалізацією може допомогти вам розібратися в причинах вашої залежності, розвинути стратегії подолання та навчити вас ефективним методам контролю над азартними спонуканнями.

Повідомлення відредагував Bobby - Середа, 28.06.2023, 22:39
 
denisДата: Четвер, 08.06.2023, 14:13 | Повідомлення # 8
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Є така проблема

Повідомлення відредагував denis - Четвер, 08.06.2023, 14:16
 
ЛЬВІВСЬКИЙ ФОРУМ » Дозвілля » Ігри » Потрібен психолог з азартних ігор
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024